עבודות ריצוף

נכנסתם לבית או למשרד, סביר להניח שהדבר הראשון שבו תבחינו הוא הריצוף. רצפת הבית היא השטח הגדול ביותר של הבית, והיא משאירה רושם רב על כל מי שמבקר בבית או במשרד. בין אם תבחרו בריצוף אחיד ובין אם תבחרו בעיצוב שונה לכל חדר וחדר, או אפילו לשלב אלמנטים בצבעים שונים באותו חדר, אנחנו כאן כדי לבצע.

עבודת ריצוף הינה עבודה שמתבצעת לעיתים רחוקות, אמורה להשאר למשך זמן רב, כך שחשוב מאוד להקפיד כי עבודת הריצוף תבוצע בצורה הטובה ביותר, ושהריצוף שבחרנו יוכל לשמש אותנו בצורה הטובה ביותר והנאמנה ביותר, ממש כמו ביום הראשון שהתקנו אותו, לא משנה כמה זמן נשתמש בו.

תהליך העבודה בריצוף מתחיל במדידת השטח שאותו צריך לרצף. חשוב מאוד להבין על איזה שטח מדובר, כדי שנדע בדיוק כמה נצטרך להשקיע, בבחירת פתרונות הריצוף. כיום קיים מבחר עשיר מאוד ומגוון לפתרונות ריצוף לבית – החל מפרקטים או דמויי פרקטים, ועד לקרמיקה, שיש ועוד, במגוון עיצובים, דגמים ושילובים, לקבלת מראה המתאים בדיוק לבחירה שלכם, בין אם מדובר בריצוף של פנים הבית או של אזורים חיצוניים.

אנשי המקצוע שלנו יעזרו לכם להתאים את פתרון הריצוף הטוב ביותר והמתאים ביותר לצרכים שלכם, תוך שהם מציגים בפניכם את כל האפשרויות הקיימות בשוק, כשהם לוקחים בחשבון את כל החידושים הקיימים בשוק. לאחר בחירת פתרון הריצוף המתאים, תעברו לבחירת הצבע והדוגמה, ולאחר מכן נקבל החלטה – האם מסירים את הריצוף הקיים ? האם מרצפים מעליו ? כל החלטה שנקבל, תתקבל ביחד איתכם, תוך שאנו מסבירים לכם את ההשלכות והסיבות לבחור בכל אחת מהאפשרויות, כדי שגם אתם תהיו חלק מהתהליך.

ביצוע העבודה נעשה על ידי אנשי המקצוע שלנו, בצורה מקצועית, עדינה ויסודית, תוך תשומת לב מקסימלית לכל אספקט של העבודה, כדי שאתם תקבלו ריצוף אחיד, בעל מראה נקי ומרשים. אל תתפשרו על איכות העבודה !

 

עבודות חיפוי וקרמיקה

תחום יצירתי נוסף, בעל מגוון רחב של אפשרויות בחירה, ועם השפעה רבה על המראה הסופי של הבית או המשרד הוא תחום החיפוי והקרמיקה, שמאפשר לכם ממש להשתולל כיד הדימיון הטובה עליכם … הטכנולוגיה הקיימת כיום, המגוון העשיר של אפשרויות חיפוי, מאפשרים לכם להוציא אל הפועל (בעזרתנו …), כל עיצוב או רעיון שתרצו לראות – ריצוף וחיפוי קלאסי, בטון חשוף, דמויי פרקט, חיפויים דמויי עץ או כל רעיון אחר – אנחנו כאן כדי לסייע לכם להוציא את הרעיון אל הפועל.

לחיפוי תפקיד נוסף, מלבד הוספת יופי ומראה נאה למרחב הבית – הוא מספק בידוד, ועוזר בשמירה על יסודות הבית, כשאם בעבר אנשים התייחסו בעיקר לריצוף שלהם, והקדישו פחות מחשבה לחיפוי, הרי שכיום אנשים מודעים ליתרונות הרבים ולאפשרויות העיצוב המגוונות שמציע חיפוי הקירות, ולכן חשוב להקדיש תשומת לב רבה גם לנושא זה.

אנשי המקצוע שלנו ישמחו לסייע לכם בכל נושא החיפוי והקרמיקה, להתאים לכם את הפתרון המושלם עבורכם, וכזה שיעזור לכם להוציא אל הפועל את התוכנית שלכם.