ברוכים הבאים לבן חור – ניהול וביצוע פרויקטים. חברת בניה ושיפוצים, אשר שמה דגש רב על שביעות רצון הלקוחות, איכות הביצוע, מחיר הוגן ועמידה בלוחות זמנים. בן חור ניהול ופרויקטים הוקמה על ידי צ'יקו בן חור ואבי ישי.

צ'יקו הינו קבלן רשום, בעל וותק של מעל 25 שנה בכל תחומי הבנייה נולד בהולנד ועלה לארץ לפני כ-16 שנה, אז התברג בענף הבנייה באופן מיידי בשל המקצועיות הרבה במגוון תחומים – ציקו הינו אומן בתחום הגבס והשיפוצים, חשמלאי מוסמך, אינסטלטור ועם וותק של 25 שנה בכל תחום בנושא הבנייה והאחזקה של בתים ומשרדים בישראל. בעל המלצות רבות הן מעסקים והן מפרטיים.

אבי ישי – עוסק בתחום הייעוץ, השיווק והמכירה, ניהול תהליכים וניהול תקין הן לפרטיים והן למוסדיים בכל עולם המכירות. ניהול תהליכים, יושרה מקצועית והתנהלות קפדנית תוך שמירה על כבוד הלקוחות, רצונם ואיכות כדי להגיע לתוצאה המקסימלית להנאתו של כל לקוח ולקוח היא האור המנחה לאורך כל הקריירה.

צ'יקו ואבי שמו להם למטרה להעניק לכל לקוח יחס אישי וליווי מקצועי לכל אורך תהליך השיפוץ ו/או הבניה, לתת למחיר הצעת מחיר הוגנת, משתלמת ומקיפה, ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך עמידה בלוחות זמנים.